Dybbøl Børnehus
 
  • Formand

    • Winnie Tingsager

      Winnie Tingsager

      Valgperiode 27-09-2018 - 01-05-2020
      Relation Mor til Mikkel på gul
  • Næstformand

    • Susanne Højgaard Larsen

      Susanne Højgaard Larsen

      Valgperiode 27-09-2018 - 01-05-2020
      Relation Mor til Marius og Victoria
  • Medlem

    • Alina Andreasen

      Alina Andreasen

      Valgperiode 18-06-2019 - 18-06-2021
      Relation Mor til Eva på Lilla
    • Louise Refstrup

      Louise Refstrup

      Valgperiode 18-06-2019 - 18-06-2021
      Relation Mor til Greta på Lilla
    • Lena Urup Paasch

      Lena Urup Paasch

      Valgperiode 27-09-2018 - 01-05-2020
      Relation Mor til Malte
  • Suppleant

    • Anne Vagnsholdt Høi

      Anne Vagnsholdt Høi

      Valgperiode 27-09-2018 - 01-05-2019
      Relation Mor til Julia på grøn
    • Maria Grum Madsen

      Maria Grum Madsen

      Valgperiode 05-12-2019 - 05-03-2020
      Relation Mor til Johanne på grøn
  • Personalerepræsentant

    • Pia Fløe Kelm Boytang

      Pia Fløe Kelm Boytang

      Valgperiode 26-10-2017 - 01-05-2019
  • Lederrepræsentant

    • Dorte Buch Dahl

      Dorte Buch Dahl